Učíme na diaľku

Štátna pomoc pre šport. To bola hlavná téma tlačovej konferencie, na ktorej štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Ivan Husár informoval o vybojovaných legislatívnych a finančných nástrojoch, ktoré pomôžu sanovať straty športových klubov v čase pandémie Covid-19.

Šport Správy COVID-19 14th Oct 2020 · Michaela Domorák Barnová

Štátny tajomník Husár: Šport nezanikne ani v čase pandémie, pomôžeme mu finančne aj legislatívne

Thumbnail

V súvislosti s poslednými číslami o počte nakazených ochorením Covid-19, vstúpili 1. októbra do platnosti nové, prísnejšie opatrenia. Tie majú pomôcť zastaviť druhú vlnu pandémie koronavírusu.

Šport COVID-19 1st Oct 2020 · Michaela Domorák Barnová

Štátny tajomník Ivan Husár o aktuálnej situácii v športe v súvislosti s novými opatreniami

Novým predsedom správnej rady Fondu na podporu športu sa stal Ladislav Križan. Do funkcie ho vymenovala vláda na svojom stredajšom rokovaní. Kabinet súčasne vymenoval aj troch chýbajúcich členov správnej rady fondu.

Naživo Šport Správy 2nd Sep 2020 · Michaela Domorák Barnová

Vláda doplnila správnu radu Fondu na podporu športu, riadiť ho bude Ladislav Križan

Thumbnail

Školské telocvične ostanú prvé tri týždne zatvorené – odborníci odporúčajú do 20. septembra vyučovať telesnú výchovu buď v exteriéri. Prípadne vydržať bez nej, až kým sa nevyjasní epidemiologická situácia v rizikovom období – na začiatku septembra sa totiž do škôl vrátia stovky tisíc detí.

Šport 30th Aug 2020 · EDU TV

Ivan Husár: Prechodné obmedzenie telocviční žiakom neublíži

Bratislava - Štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pre šport Ivan Husár praje pretekárovi rýchlostnej kanoistiky Erikovi Vlčekovi z OH v Tokiu zlato. Pre Komárčana, ktorý je desaťnásobný sveta, by mala byť najbližšia letná olympiáda posledná.

Šport 21st Aug 2020 · Michaela Domorák Barnová

Štátny tajomník pre šport Ivan Husár sa stretol s významným slovenským športovcom Erikom Vlčekom