Ako zvládnuť návrat žiakov do školských lavíc?

Pozývame Vás na online stretnutie s riaditeľkou ŠPU Miroslavou Hapalovou a vedúcou sekcie didaktiky vzdelávacích oblastí Petrou Fridrichovou. Pomôžu vám zorientovať sa v tom, načo je potrebné myslieť pri návrate do škôl, ako si zorganizovať rozvrh, čo so žiakmi, ktorí sa do školy vrátiť nechcú a mnoho iného. Bude to však predovšetkým priestor pre Vás, aby ste mohli položiť otázky spojené s návratom žiakom do školských lavíc.

15.04.2021

15:00

Miroslava Hapalová, Petra Fridrichová

Rozhodnutím ministra školstva sa od budúceho pondelka 19. apríla 2021 sa môžu vrátiť k prezenčnej forme výučby aj žiaci ôsmych a deviatych ročníkov zo základných škôl s výnimkou čiernych okresov. Nasledujúci týždeň, od 26. apríla sa celé školstvo prepne do „regionálneho Covid automatu“. 

 

Pozývame Vás na online stretnutie s riaditeľkou ŠPU Miroslavou Hapalovou a vedúcou sekcie didaktiky vzdelávacích oblastí Petrou Fridrichovou. Pomôžu Vám zorientovať sa v tom, načo je potrebné myslieť pri návrate do škôl, ako si zorganizovať rozvrh,  čo so žiakmi, ktorí sa do školy vrátiť nechcú a mnoho iného. Bude to však predovšetkým priestor pre Vás, aby ste mohli položiť otázky spojené s návratom žiakom do školských lavíc.  

 

Počet miest je obmedzený na 100, tešíme sa na Vás! 

Prihlasovanie na webinár bolo ukončené.